IEPAZĪSTAM SEFRENSU DZIMTU

Jaunajā mācību semestrī Ventspils Mākslas skolas audzēkņi veidos animācijas filmu par Ventspils koktēlnieku darbnīcu. Vispirms iepazīsimies ar Sefrensu dzimtu - koktēlniekiem, kas 17./18. gadsimtā Ventspilī darināja barokālus kuģu dekorus un baznīcu iekārtas.
Šajā projektā piedalīsies 2a, 2b, 3a, 3b kurss un 1. studiju kurss. Un mūsu plāns ir -

 

Pirmdien 13. janvārī pulksten 15:30 (jāierodas Mākslas skolā 15:00) Lekcija Ventspils muzejā, Livonijas ordeņa pilī. Stella Lindenberga pastāstīs par Ventspils koktēlnieku vēsturi un tā laika dzīvi Ventspilī. Apskatīsim pils kapelas altāri.

 

Otrdien 14. janvārī pulksten 15:00 (izbraukšana no Mākslas skolas) Ekskursija uz Ugāles ērģeļbūves darbnīcu. Jānis Kalniņš pastāstīs un parādīs kā top ērģeles un apskatīsim arī Ugāles baznīcas ērģeles.

 

Pirmdien 20. janvārī pulksten 15:30 (jāierodas Mākslas skolā 15:00) Lekcija Ventspils muzejā, Livonijas ordeņa pilī. Ieva Rūpenheite pastāstīs par Ventspils koktēlnieku darbiem un tā laika mākslas vērtībām.

 

Visi pasākumi skolēniem ir bez maksas.
1. studiju kursam pirmdien 13. un 20. janvārī kompozīcija 18:00 notiek, otrdien 14. janvārī stundas nenotiek - braucam ekskursijā.

<< Go back to the previous page